Recepcja

Asysta, zakwaterowanie, kawa i business box.

Nasz pracownik odpowie na Twoje pytania, zakwateruje Cię, będzie Twoim asystentem w trakcie pobytu w Hostelu. Możesz tu usiąść na wygodnej kanapie, napić się kawy lub herbaty. Jeśli potrzebujesz skserować w kolorze średniowieczny manuskrypt albo wydrukować w kolorze A3 dokumenty na spotkanie biznesowe- jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pokój

Dostosuje się do Ciebie.

Profesjonalny włoski system mebli  typu smart o konstrukcji wspartej na amortyzatorach gazowych i najwyższej jakości anatomicznej ramie łóżka daje nie tylko wygodny sen - nasze łóżka rozkładają się i składają niemal bez użycia siły, dając w kilka sekund możliwość zmiany Twojego pokoju w przestronna dwójkę, szóstkę o konkurencyjnej cenie czy sypialnię dla drużyny sportowej o dwunastu łóżkach w stawce ekstra ekonomicznej. Wybór należy do Ciebie.

Łóżko

Włoski projekt. Twoja wygoda

Ramy i konstrukcje łóżek zaprojektowała i wykonała profesjonalna włoska firma meblarska. Anatomiczna rama łóżka oraz znakomity materac wykonany przez markę Sembella gwarantują najwyższy komfort snu. Zdrowy i wygodny sen to podstawa każdego udanego dnia!

Łazienka

Deszczownice prysznicowe, ogrzewanie podłogowe.

Komfortowa kabina prysznicowa wyposażona w deszczownicę pozwoli na chwilę relaksu, ogrzewanie podłogowe umili nawet bardzo wczesny poranek. Jest tu lustro, umywalka, wygodne wieszaki, szafka na ubrania i toaleta.

Jadalnia

Pięćdziesiąt wygodnych krzeseł, stoliki, śniadania, kolacje i obiady.

Na dużej, jasnej sali, wysokiej na 5 metrów, ze szklaną południową ścianą możesz napić się dobrej kawy, herbaty, wybrać z Menu jedno z kilku śniadań, obiadów czy kolacji. Wszystko to dzięki najnowszej klasie automatycznych kuchni - możesz zjeść domowy obiad albo lokalne danie w kilkanaście sekund podgrzane i przygotowane do spożycia. Profesjonalny, automatyczny ekspres przygotuje kawę jak zawodowy barista.

Kuchnia

10 kompletnych stanowisk kuchennych do Twojej dyspozycji.

Mikrofala, czajnik elektryczny, zlew, zmywarka, sztućce, kubki, talerze, lodówka. Jeśli jesteś podróżującym domatorem albo szefem kuchni- przygotuj sam swój posiłek.

Pralnia

Jesteś w dłuższej podróży? Wypierz i wysusz ubrania w dwie godziny.

Cztery nowoczesne pralki i cztery profesjonalne suszarki do prania są do Twojej dyspozycji. Jeśli kończą ci się czyste ubrania w plecaku czy poplamiłaś swoją ulubioną sukienkę, zdążysz je wysuszyć w dwie godziny. W pralni czeka na Ciebie też żelazko i stół do prasowania, jeśli akurat wybierasz się na konferencję prasową albo bal kostiumowy.

Patio

Duże podwórko wewnętrzne.

Przed oknami Jadalni znajduje się 100 metrów kwadratowych wolności i krakowskiej pogody. Tu wolno palić, można też usiąść przy stoliku.